Dana të rrymës 180 mm – NEO

12.00

Dana të rrymës të drejta deri 1000V NEO , madhësia 180 mm. Miratuar për të punuar nën tension deri në 1000 V. Nofullat e bëra nga çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë, induksioni i ngurtësuar siguron një kontroll të fortë dhe prerje efektive.

SKU: 01-064 Kategori: , , Brendi:

Dana të rrymës të drejta deri 1000V NEO , madhësia 180 mm. Miratuar për të punuar nën tension deri në 1000 V. Nofullat e bëra nga çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë, induksioni i ngurtësuar siguron një kontroll të fortë dhe prerje efektive. Doreza dy-materiale, ergonomike rrit komoditetin e përdorimit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dana të rrymës 180 mm – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua