Çelsa dizneve 4 cop – NEO TOOLS

29.00

NEO 1/2 ” çelës për dizne për motorët Diesel 4 copë grupe prizash të veçantë dhëmbësh për servisimin e llojeve të ndryshme të hundave të dizneve në motorët Diesel. Të gjitha bazat janë bërë me cilësi të lartë kromium vanadium çeliku që garanton vite të përdorimit.

SKU: 11-202 Kategori: , , Brendi:

NEO 1/2 ” çelës për dizne për motorët Diesel 4 copë grupe prizash të veçantë dhëmbësh për servisimin e llojeve të ndryshme të hundave të dizneve në motorët Diesel. Të gjitha bazat janë bërë me cilësi të lartë kromium vanadium çeliku që garanton vite të përdorimit. Çertifikata TÜV Rheinland garanton cilësi dhe besueshmëri të lartë të produktit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çelsa dizneve 4 cop – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua