Burmashin 810W – VERTO

42.00

Burmashina me ndikimit VERTO 810 W me ndryshim të shpejtë prej 13 mm. Ajo përmban funksione të shpimit dhe shpimit të ndikimit. Fuqia 810 W lejon që të shpohen vrimat me diametër deri në 30 mm në dru, 13 mm në beton dhe 10 mm në çelik.

SKU: 50G518 Kategori: , , Brendi:

Burmashina me ndikimit VERTO 810 W me ndryshim të shpejtë prej 13 mm. Ajo përmban funksione të shpimit dhe shpimit të ndikimit. Fuqia 810 W lejon që të shpohen vrimat me diametër deri në 30 mm në dru, 13 mm në beton dhe 10 mm në çelik. Burmashina përmban çelësin e selektorit të drejtimit, rregullimin e shpejtësisë , bllokimin e vazhdueshëm të funksionimit. Doreza ergonomike përmirëson rehatinë dhe sigurinë në punë. Vegla dorëzohet me dorezë anësore shtesë dhe shufër matës të thellësisë së shpimit. Akordimi me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashin 810W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua