Bluese Kuzhine 250 W

59.00

Fuqia e nxehësit: 700-800W
Fuqia e motorit: 250W
Enë qelqi:1.6 L

SKU: 3830042560999 Kategori: , Brendi:

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia e nxehësit: 700-800W
Fuqia e motorit: 250W
Enë qelqi:1.6 L
Blender dhe pllaka e nxehjes në një
Brisku nga çeliku që nuk ndryshket
Funksioni për vetëpastrim
I përshtatshëm për përgatitjen e:
– supave natyrore
– supave të trasha
– supa në qese
– smuthi
– gjellëra të ngrohta
Dimensionet e kutisë (në mm): 275 (GJ) x 210 (GJ) x 375 (L)
Neto pesha: 3,5 kg
Bruto pesha: 4,3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluese Kuzhine 250 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua