-17%

Aku Energy+,18V,Li-lon, pa bateri

74.89 90.00

Aku GRAPHITE me dy shpejtësi, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Ndërtimi i pajisjes përdor një motor modern dhe të efektshëm pa furça, i cili në krahasim me modelet e furçave karakterizohet nga një kohë më e gjatë pune me një ngarkesë, kontroll më i madh mbi shpejtësinë rrotulluese dhe dimensione më të vogla, që përkthehet në një dizajn më kompakt të të gjithë pajisjes.

Përfundon edhe:
SKU: 58G020 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE me dy shpejtësi, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Ndërtimi i pajisjes përdor një motor modern dhe të efektshëm pa furça, i cili në krahasim me modelet e furçave karakterizohet nga një kohë më e gjatë pune me një ngarkesë, kontroll më i madh mbi shpejtësinë rrotulluese dhe dimensione më të vogla, që përkthehet në një dizajn më kompakt të të gjithë pajisjes. Përveç kësaj, ky lloj motorri është më rezistent ndaj kushteve të ashpra si pluhuri i lartë, dhe shpërndan më mirë nxehtësinë, e cila lejon punë më intensive nën një ngarkesë më të madhe. Vegla planetare ishte prej çeliku të shkallës së lartë. Shpejtësia maksimale në ingranazhin e parë është 500, ndërsa në të dytën 1700 rrotullime në minutë. Torift rrotullues maksimal është 38 Nm (kaçavidë e butë) / 58 Nm (e vështirë) dhe mund të rregullohet përmes një tufë me 16 shpejtësi me mundësi shtesë për shpime dhe shpime. Chelja metalike vetë-shtrënguese lejon përdorimin e aksesorëve me një diametër prej 2-13 mm. Pajisja është e pajisur me një frenë motor elektrik dhe bllokim automatik të gishtave. LED, aktivizuar automatikisht, ndriçon vendin e punës. Forma ergonomike e dorezës dhe dizajni kompakt i akus lejojnë punë të rehatshme edhe në kushte të vështira. Doreza ka qenë e mbuluar me materiale jo rrëshqites, në mënyrë që mjeti të jetë me ergonimik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku Energy+,18V,Li-lon, pa bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua