Adapter për matje digjitale 3/8″

49.00

Të dhënat teknike:

– Adapter elektronik dinamometrik 3/8 “.
– Diapazoni i indikacionit 27 – 135 Nm .
– Saktësia e matjes: +/- 2%.
– Memorie matëse e 50 matjet të fundit.
– Rezolucioni i ekranit: 0,1

SKU: 08-810 Kategori: , , Brendi:

Adapter elektronik dinamometrik NEO me një saktësi +/- 2%. Në njërën anë të përshtatësit ju duhet të montoni një fole, në anën tjetër një çelës ose kunj. Unë zëvendësoj pikëllimin elektronik çift rrotullues. Një mjet universal me precizion të lartë. Kujtesa matëse e 50 leximeve të fundit. Ekran i qartë. Modaliteti i ekranit – rrymë dhe kulmin. Mundësuar nga një bateri 3V. Vjen në një rast praktik plastik. Garancia e cilësisë dhe besueshmërisë së lartë të produktit është certifikata TÜV Rheinland.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Adapter për matje digjitale 3/8″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua