fbpx

Xhaketë pune, NEO

28.00

NEO 2 në 1 xhaketë pune është një zgjidhje inovative që lejon të shkëputni shpejt mëngët dhe të ndryshoni xhaketën në një jelek.

LLDMS
Pastroje
Krahaso
Kodi: 81-310-L Kategoritë: ,

NEO 2 në 1 xhaketë pune është një zgjidhje inovative që lejon të shkëputni shpejt mëngët dhe të ndryshoni xhaketën në një jelek. Është bërë prej materiali me cilësi të lartë të përforcuar në zonat e ekspozuara ndaj konsumit. Shtresat e dyfishta të stituar sigurojnë qëndrueshmëri më të madhe dhe zonat reflektuese sigurojnë shikueshmërinë e përdoruesit. Xhepa të forta përballojnë ngarkesa të larta dhe mund të mbajnë të gjitha mjetet e nevojshme për punë. Materiali i frymëmarrjes është një avantazh i padiskutueshëm që siguron rehati të lartë në përdorim. Cilësia e produktit është e garantuar me certifikatën evropiane dhe procesin e prodhimit në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Markë NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Informacion shtesë

Madhësia

L, LD, M, S

Main Menu