Xhaketë pune grey – Neo Tools

19.90

Materiali: 100% polister
Pesha: 300 g/m2
Madhësit: S/M/L/XL/XXL

Krahaso
Kodi: 81-500 Kategoritë: ,

19.90

LMSXLXXL
Pastroje

Përshkrimi

Xhaketë e punës NEO është një zgjidhje jashtëzakonisht praktike për të gjitha llojet e punës, si profesionale ashtu edhe shtëpiake. Bërë prej materiali të përforcuar me cilësi të lartë në bërryla, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elementet reflektuese, duke siguruar shikueshmërinë e përdoruesit.
Garancia e cilësisë është çertifikata evropiane dhe performanca në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, S, XL, XXL

Menu kryesore

Xhaketë pune grey - Neo Tools