VIVAX IMAGO LED TV-65UHD123T2S2SM

599.00

Ka sasi

Diagonalja: 65 “/ 165 cm
Ndriçimi: 280
Kontrasti: 4000: 1
Koha e përgjigjes [ms]: 4
Rezolucioni maksimal: 3840×2160
Sistemi operativ: 16: 9
Formati: MPEG2, MPEG4
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART

Kodi: 0001209434 Kategoritë: ,

599.00

Përshkrimi

Diagonalja: 65 “/ 165 cm
Ndriçimi: 280
Kontrasti: 4000: 1
Koha e përgjigjes [ms]: 4
Rezolucioni maksimal: 3840×2160
Sistemi operativ: 16: 9
Formati: MPEG2, MPEG4
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART
Tuner TV: DVB-T2 H.265 / S2 / T / C / CI +
Dimensionet dhe masa
Përmasat e paketimit [cm]: 1555 x 920 x 165
Pesha e paketimit [kg]: 24.3
Dimensionet e pajisjes [cm]: 1465 x 896 x 305
Pesha: 18.2
Karakteristika te tjera
Modaliteti i shfaqjes: Dinamik, Film, Personal, Standard
Drita e prapme: Auto
Të tjera: Wi-Fi, Smart Store, YouTube, shfletues ueb, Ekran pasqyre, Shfletuesi i skedarëve, PVR, TimeShift, Timer, USB
Teknologjia 3D: n / a
Regjistrimi USB: Po
Procesori: katër bërthama
Energjia dhe Konsumi
Klasa e energjisë: A
Lidhës
Përbërja: 1
S-Video: 0
Komponenti: 1
SCART: 0
D-nën: 0
HDMI: 3
Audio PC: 1
Kufjet në: 1
DVI: 0
VGA: 1
USB: 2
WiFi i integruar: Po

Specifikat

Informacion shtesë

Peshë18 kg

MENU