VIVAX IMAGO LED TV-55UHD123T2S2SM_REG

449.00

Ka sasi

Dijagonala: 55” / 140 cm
Ndriçimi: 310
Rezolucioni maksimal: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i TV: SMART

Kodi: 0001192157 Kategoritë: ,

449.00

Përshkrimi

Dijagonala: 55” / 140 cm
Ndriçimi: 310
Rezolucioni maksimal: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i TV: SMART
Tuner TV: DVB-T2/C/S2
Tingulli (W): 20
Dimensionet dhe masa
Pesha: 11.2
Gjerësia (CM): 124
Dimensionet Lartësia (CM): 70.4
Dimensionet Thellësia (CM): 26.8
Karakteristika te tjera
USB: Po
Telekomanda: Smart
Modaliteti i hotelit: Themelore
HDR: HDR10
Energjia dhe Konsumi
Klasa e energjisë: A
Pamja e jashtme
Lidhës
SCART: 0
HDMI: 3
Kufjet në: 1
VGA: 1
USB: 2
WiFi Integrirani: Po
CI+: Po
Dalje dixhitale audio (optike): Po

Specifikat

Informacion shtesë

Peshë11 kg

MENU