VIVAX IMAGO LED TV-50UHD123T2S2SM_REG

399.00

Ka sasi

Diagonale: 50 “/ 127 cm
Shkëlqimi: 280
Rezolucioni maksimal: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART

Kodi: 0001192153 Kategoritë: ,

399.00

Përshkrimi

Diagonale: 50 “/ 127 cm
Shkëlqimi: 280
Rezolucioni maksimal: 3840 X 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART
Tuner TV: DVB-T2 / C / S2
Tingulli (W): 20
Dimensionet dhe pesha
Pesha e pajisjes: 9.2
Dimensionet Gjerësia (CM): 112.5
Dimensionet Lartësia (CM): 65.2
Dimensionet Thellësia (CM): 26.8
Karakteristika te tjera
Regjistrimi USB: Po
Telekomanda: Smart
Modaliteti i hotelit: Themelore
HDR: HDR10
Energjia dhe konsumi
Energji. Efektiviteti i BE-së 1062/10: A
Shikoni
Lloji i qëndrimit: Këmbë
Ngjyra: E zezë
Lidhës
Hyrja e përbërë: Po
Hyrja e komponentit: Po
SCART: 0
HDMI: 3
Hyrja e kufjeve: 1
VGA: 1
USB: 2
WiFi i integruar: Po
CI +: Po
Dalja dixhitale e audios (optike: Po

Specifikat

Informacion shtesë

Peshë9 kg

MENU