VIVAX IMAGO LED TV-43S61T2S2SM

299.00

Ka sasi

Diagonalja: 43 “/ 109 cm
Shkëlqimi: 260
Rezolucioni maksimal: 1920 X 1080 (FULL HD)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART

Kodi: 0001221077 Kategoritë: ,

299.00

Përshkrimi

Diagonalja: 43 “/ 109 cm
Shkëlqimi: 260
Rezolucioni maksimal: 1920 X 1080 (FULL HD)
Sistemi operativ: Android
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: SMART
Tuner TV: DVB-T2 / C / S2
Tingulli (W): 16
Dimensionet dhe pesha
Pesha e pajisjes: 7
Dimensionet Gjerësia (CM): 97.2
Dimensionet Lartësia (CM): 60.9
Dimensionet Thellësia (CM): 20.6
Karakteristika te tjera
Regjistrimi USB: Po
Telekomanda: Smart
Modaliteti i hotelit: Themelore
Energjia dhe konsumi
Energji. Efektiviteti i BE-së 1062/10: A +
Shikoni
Lloji i qëndrimit: Këmbë
Ngjyra: E zezë
Lidhës
Hyrja e përbërë: Po
Hyrja e komponentit: Po
SCART: 0
HDMI: 3
Hyrja e kufjeve: 1
VGA: 0
USB: 1
WiFi i integruar: Po
CI +: Po
Dalja dixhitale e audios (optike: Po

Specifikat

Informacion shtesë

Peshë 7 kg

MENU