Trimer 52cc, 2.0 hp – NAKAYAMA

76.50109.00 (-30%)

S’ka stok

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 2.0 Hp
Kapciteti i motorit: 52 cc

Kodi: PB5221 Kategoritë: , ,

76.50109.00 (-30%)

Përshkrimi

Lloji i motorit: dy taktësh
Ftohja ajrore e motorit
Fuqia: 2.0 Hp
Kapciteti i motorit: 52 cc
Diametri i: Ø 28 mm
Përzierja e karburantit: Shtoni 25ml vaj përzierje 2T për çdo 1Lt benzinë ​​pa plumb 95RON.
Motori i fuqishëm dhe i besueshëm Ideal për të gjitha terrenet
Tub një copë që ofron qëndrueshmëri
Timon ergonomik për kontroll absolut

MENU