Skarë elektrike, HYUNDAI

28.00

S’ka stok

I përshtatshëm për lloje të ndryshme të ushqimit. Ideale për përdorim në shtëpi dhe në natyrë.

Kodi: 8592417010274 Kategoritë: , Etiketimet: , ,

28.00

Përshkrimi

I përshtatshëm për lloje të ndryshme të ushqimit. Ideale për përdorim në shtëpi dhe në natyrë. Sirtar i madh me krom me një madhësi prej 45 x 22 cm. 3 pozicione të rregullueshme të lartësisë së rrjetit. Ngrohës me cilësi të lartë. Lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Hyrja e energjisë 2000 W

MENU