Shtrydhëse frutash – ISKRA

13.90

Ka sasi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1.2L

Kodi: 3830042568230 Kategoritë: ,

13.90

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1.2L
• shkallë matëse
• 2 pajisje kullimi
• Rrotullimi me dy drejtime
• Kontrolloni llambën LED
• mbulesë
• këmbët e gomës
• strehimi prej çeliku inox
• Lehtë për t’u përdorur dhe përdorur
Dimensionet (mm): 210 x 165 x 253
Pesha neto: 0.85 kg
Pesha bruto: 1.06 kg

MENU