Set për smartphone 73 cop

30.00

Ka sasi

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 73 copë . Seti prej 30 copash kaçavidë dhe 31 copë kaçavidë precize të bëra prej çeliku të kromiumit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale kunder rrëshqitjes sigurojnë rehati të lartë në punë.

Kodi: 06-115 Kategoritë: , ,

30.00

Përshkrimi

Set kaçavidë NEO me mbajtës, 73 copë . Seti prej 30 copash kaçavidë dhe 31 copë kaçavidë precize të bëra prej çeliku të kromiumit vanadium me cilësi të lartë që garanton jetë të gjatë shërbimi të mjeteve. Dorezat ergonomike të veshura me materiale kunder rrëshqitjes sigurojnë rehati të lartë në punë. Trajtimi përmban mekanizëm ingranazhi me raketë që lejon të kurseni kohë kur punoni. Për më tepër, seti përmban tre zgjatime fleksibël dhe dy të ngurtë që e bëjnë punën shumë më të lehtë. NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

MENU