Set i kaçavidave 6 copë – TOPEX

18.90

Ka sasi

Materiali: Krom Vanadium Steel
Dorza: Plastik:
Tensioni: 1000V (max)
Tester: 125-250V
Gama e punës:
– 3 x 75 mm, 5.5 x 125 mm, 6.5 x 150 mm
– PH1 x 80 mm, PH2 x 100 mm

Kodi: 39D673 Kategoritë: , ,

18.90

Përshkrimi

Një grup i kaçavidave 1000V TOPEX i destinuar për punë me tension deri në 1000V. Secili nga pesë kaçavidat është e bër nga çeliku vanadium me cilësi të lartë, izoluar. Përveç kësaj, përfshihet një testues i instalimeve elektrike 125-250V. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me materiale pa shqip siguron rehati dhe siguri gjatë punës. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

MENU