Set i kaçavidave Topex, 9 copë

12.00

Ka sasi

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY.

Kodi: 39D930 Kategoritë: , , Etiketimet: , ,

12.00

Përshkrimi

Set i kaçavidave TOPEX është shumë i dobishëm në detyrat mekanike dhe aktivitetet DIY. Në secilin prej nëntë kaçavidave, trupi (shufra) është bërë prej çeliku të vjetër të kromit vanadium që garanton jetëgjatësi të madhe të veglave. Pika magnetike e bërë nga çeliku i thekur bën përdorimin më të lehtë të mjetit. Trajtimi ergonomik i plastikës është i veshur me material anti-slip dhe mundëson rehati dhe siguri gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

MENU