Set i kaçavidave Topex, 6 copë

9.50

Ka sasi

Set i kaçavidave TOPEX është projektuar për të vepruar në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V.

Kodi: 39D155 Kategoritë: , ,

9.50

Përshkrimi

Set i kaçavidave TOPEX është projektuar për të vepruar në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V. Secila nga pesë kaçavidat është bërë nga çeliku me molibden kromi me cilësi të lartë dhe është i izoluar. Përveç kësaj, pajisja përfshin testuesin e tensionit 125-250 V. Dora e profilizuar përshtatet mirë në dorë për një rehati më të mirë në punë. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

MENU