Set i bitav me kaçavidë magnetike 30 copë – VERTO

9.00

Ka sasi

Set i bitav me kaçavidë magnetike VERTO, të bera prej çeliku CrV. Doreza ergonomike dy materiale përmirëson komoditetin e përdorimit.

Kodi: 66H617 Kategoritë: , ,

9.00

Përshkrimi

Set i bitav me kaçavidë magnetike VERTO, të bera prej çeliku CrV. Doreza ergonomike dy materiale përmirëson komoditetin e përdorimit. Marka VERTO ofron asortimente të mjeteve elektrike dhe aksesorëve për të gjithë entuziastët e DIY.

MENU