Pantollona të bardhë më kaisha

29.90

Materiali:
65% polister
35% pambuk
Pesha: 267 g/m2
Madhësia: M/L/LD/XL

Kodi: 81-140 Kategoritë: , ,

29.90

Pastroje

Përshkrimi

Pantallonat e bardha të punës NEO janë të rehatshëm dhe të përshtatshëm nga linja e produkteve të veshjeve të punës për profesionistë. Ato janë bërë nga një material me cilësi të lartë të përforcuar në zonat e ekspozuara ndaj konsumit. Cilësia e produktit është e garantuar me certifikatë evropiane dhe procesin e prodhimit në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, LD, M, XL

MENU