fbpx

Pantollona më kaish – Bormann

27.90

Madhësia: LD/54
Materiali: 65% poliste , 35% pambuk
Ngjyra: Gri
Pesha e pëlhurës:260g/m2

Krahaso
Kodi: BPP7008 Kategoritë: ,

27.90

LLDM
Pastroje

Përshkrimi

Pantallona të punës Bormann BPP7008   janë të rehatshëm dhe të përshtatshëm nga linja e produkteve të veshjeve të punës për profesionistë

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, LD, M

Menu kryesore