Pantolla pune – Bormann

S’ka stok

Pantolla pune L/52,260g/m2

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Përshkrimi

Pantolla pune L/52,260g/m2

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, LD, M, XL

MENU