Nxemëse industriale 2kw – NEO TOOLS

57.99

S’ka stok

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 330 m3/h
Element ngrohje: çelik inox

Kodi: 90-067 Kategoritë: ,

57.99

Blehen shpesh së bashku

  • Total: 0.00

Përshkrimi

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 330 m3/h
Element ngrohje: çelik inox
Termostat i rregullueshëm
Kënd i rregullueshëm i vendosjes
Mbrojtje nga mbinxehja
Strehim i plotë prej metali
Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme
Dorezë e izoluar, e sigurt; i lëvizshëm, i pavarur

MENU