Nxemëse industriale 2kw – NEO TOOLS

23.4946.99 (-50%)

S’ka stok

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 253 m3/h
Element ngrohje: çelik inox

Kodi: 90-065 Kategoritë: ,

23.4946.99 (-50%)

Përshkrimi

Fuqia: 2KW
Rrjedha e ajrit: 253 m3/h
Element ngrohje: çelik inox
Termostat i rregullueshëm
Mbrojtje nga mbinxehja
Strehim i plotë prej metali
Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme

MENU