Mikrovalë elektrike 25L – BORMANN

98.99109.99 (-10%)

Ka sasi

Fuqia: 900W
Kapaciteti: 25l
Diemsionet: 48x35x26 cm

Kodi: BEP5100 Kategoritë: ,

98.99109.99 (-10%)

Përshkrimi

Fuqia: 900W
Kapaciteti: 25l
Diemsionet: 48x35x26 cm

Furrë me mikrovalë 25 litra me brendësi me ndriçim dhe ekran dixhital LED. Dizajni modern prej çeliku inox i përshtatet çdo kuzhine. Ka funksion Grill, shkrirje si dhe pjekje të shpejtë, disk rrotullues xhami, njoftim për mbylljen e zërit dhe bllokim sigurie për fëmijët.

MENU