Mikser dore ISKRA S1

11.0015.90 (-31%)

S’ka stok

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia: 150-200W (max)
5 shpejtësi pune

Kodi: 3830042565697 Kategoritë: , Etiketimet: ,

11.0015.90 (-31%)

Përshkrimi

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia: 150-200W (max)
5 shpejtësi pune
I fuqishëm, pa zhurmë dhe i lehtë
Mbështjellja e kabllos së aparatit
I përshtatshëm për dorëmajtë dhe dorëdjathtë
Shtëpizë me formë ergonomike me plastikë të fortë
Dimensionet e kutisë (në mm): 200 (GJ) x 100 (GJ) x 155 (L)
Neto pesha: 0,99 kg
Bruto pesha: 1,075 kg
Shtojca:
2 përzierëse për përzierje
2 përzierëse për përzierje për rezultate gjatë rrahjes dhe përzierjes
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042564225

MENU