Mikser dore 300W – BORMANN

17.9922.99 (-22%)

Ka sasi

Fuqia: 300W
Dimesionet: 19×9.5×13
Pesha: 1kg
Shpejtësi: 5

Kodi: BHA4005 Kategoritë: ,

17.9922.99 (-22%)

Përshkrimi

Fuqia: 300W
Dimesionet: 19×9.5×13
Pesha: 1kg
Shpejtësi: 5

Mikser dore 300W me 5 shpejtësi dhe buton Turbo. Dizajn elegant dhe praktik, me butonin e zhbllokimit, trazues inox dhe grep brumi për përdorim të rehatshëm dhe të sigurt.

MENU