Mikrovalë elektrik 42L – BORMANN

129.99

Ka sasi

Fuqia: 1500W
Gama e temp: 90-230°C
Kapaciteti: 42L
Pesha: 13.90kg

Kodi: BEP5000 Kategoritë: ,

129.99

Përshkrimi

Fuqia: 1500W
Gama e temp: 90-230°C
Kapaciteti: 42L
Pesha: 13.90kg

Mikrovalë nga BORMANN ELITE

Mikrovalë 42Lt me dizajn modern dhe dizajn elegant që i përshtatet çdo kuzhine. Ka një ambient me ndriçim të brendshëm, kohëmatës, funksione ajri dhe hell, si dhe xham të dyfishtë për siguri më të madhe.
Funksioni i ajrit dhe i pështymës
Me llambë, kohëmatës 60-minutësh dhe xhami të dyfishtë
Përfshin tiganin, skarën, dorezën dhe pirunin e pështymës

MENU