Mbajtese filter I bardh Sediment 3/4 Ecosoft

19.00

S’ka stok

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Kodi: ECOS-FPV34ECOST Kategoritë: ,

19.00

Përshkrimi

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Lidhja me hidraulikun zbatohet me tufa prej bronzi.
Mbrojtja e pajisjeve sanitare dhe hidraulikëve.
Pricemimi i përballueshëm për cilësi të shkëlqyeshme .
Strehim filtri i bërë nga plastika e pastër evropiane e klasës së parë.
Kompakt dhe i thjeshtë për t’u instaluar.
Për shkak të strehimit transparent, do të keni mundësi të përcaktoni vizualisht se kur do të zëvendësoni filterin.

MENU