Makinë për flokë – BORMANN

25.9928.99 (-10%)

Ka sasi

Fuqia: 600 mAh
Dimesionet: 24x18x18
6 koka për flokë, mjekër, trup, hundë
Hidroizolues IPX4

Kodi: BHC2005 Kategoritë: ,

25.9928.99 (-10%)

Përshkrimi

Fuqia: 600 mAh
Dimesionet: 24x18x18
6 koka për flokë, mjekër, trup, hundë
Hidroizolues IPX4

Teknologjia Blade-T në formë U
Prerëse flokësh, prerëse fytyre, rroje trupi, prerëse detajesh, prerëse rroje, prerëse për hundët dhe veshët
Bateri litiumi 600mAh 3.7V
Karikimi i shpejtë në ± 1 orë
Llamba treguese: Dritë e kuqe, Karikimi i plotë konvertohet në dritë jeshile
Koha e funksionimit: ± 120 minuta
Hyrja: AC110-220V, 50HZ
DC: 5V 1A
Hidroizolimi: IPX4
Kabllo USB për karikim i përfshirë

MENU