Komplet (Pantolla dhe Jakne shiu) – NEO TOOLS

10.90

Materiali: PVC-polister
Madhësia: M/L/XL/XXL

Krahaso
Kodi: 81-800 Kategoritë: ,

10.90

LMXLXXL
Pastroje

Përshkrimi

Materiali: PVC-polister
Pesha: 170 g/m2
Madhësia: M/L/XL/XXL
Rezistent ndaj shiut

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL, XXL

Menu kryesore