fbpx

Këpuca pune O1 – NEO TOOLS

35.00

Rezistencë ndaj rrëshqitjes
Sistemin thithës të goditjeve
Rezistente ndaj konsumimit të vajrave
Shtrojë anti-elektrostatike
Nr: 39, 41, 42, 43, 45

Krahaso

35.00

394041424345
Pastroje

Përshkrimi

Këpucët profesionale NEO sigurojnë mbrojtjen themelore në punë. Pjesa e sipërme është bërë nga materiali që mund të marrë frymë. Siguron komoditet të lartë dhe thith në mënyrë efikase goditjet për të garantuar siguri dhe komoditet. Përfundimi i butë brenda ju lejon të shijoni rehati të lartë në punë.

Specifikat

Informacion shtesë

Numëri

39, 40, 41, 42, 43, 45

Menu kryesore