Karrike për zyre 66x59xH110-118cm

97.00139.00 (-30%)

S’ka stok

Karrige zyre nga BORMANN që kombinon dizajnin elegant, modern me komoditetin pasi përmban një mekanizëm shumëfunksional dhe një mbështetëse këmbësh për rehati maksimale gjatë përdorimit.

Kodi: BSF1805 Kategoritë: ,

97.00139.00 (-30%)

Përshkrimi

Karrige zyre nga BORMANN që kombinon dizajnin elegant, modern me komoditetin pasi përmban një mekanizëm shumëfunksional dhe një mbështetëse këmbësh për rehati maksimale gjatë përdorimit. Ideale për përdorim në shtëpi ose në punë.

MENU