Kaqavida set me bit 26 cop – GRAPHITE

19.00

S’ka stok

Set i bitave dhe socekts GRAPHITE 26 copë , për punë të thjeshtë në shtëpi

Kodi: 56H604 Kategoritë: , ,

19.00

Përshkrimi

Set i bitave dhe socekts GRAPHITE 26 copë , për punë të thjeshtë në shtëpi. Gidorja lejon elemente të forta dhe të shpejta  dhe efikase.

MENU