Jakne pune më kapelë Camo – Neo Tools

45.00

Materiali:
94% polister
6% elastan
Pesha: 3000 g/m2
Madhësia: M/L/XL/XXL

Kodi: 81-553 Kategoritë: , ,

45.00

Pastroje

Përshkrimi

Xhaketë e punës NEO është një zgjidhje jashtëzakonisht praktike për të gjitha llojet e punës, si profesionale ashtu edhe shtëpiake. Bërë prej materiali të përforcuar me cilësi të lartë në bërryla, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elementet reflektuese, duke siguruar shikueshmërinë e përdoruesit.
Garancia e cilësisë është çertifikata evropiane dhe performanca në përputhje me EN ISO 13688: 2013. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, XL, XXL

MENU