Gyp rregullator i gazit për skarë – BORMANN

8.5011.99 (-29%)

S’ka stok

Me gome ±60cm
E nevojshme për të gjitha Grilat e Gazit dhe të gjitha elektroshtëpiaket BORMANN

Kodi: BBQ1008 Kategoritë: ,

8.5011.99 (-29%)

Përshkrimi

Me gome ±60cm
E nevojshme për të gjitha Grilat e Gazit dhe të gjitha elektroshtëpiaket BORMANN

MENU