Dorza për skarë – BORMANN

15.99

Ka sasi

Materiali: Aramid dhe Silikoni

Kodi: BBQ1365 Kategoritë: ,

15.99

Përshkrimi

E bërë nga aramid dhe silikoni, ofron mbrojtjen dhe komoditetin e nevojshëm gjatë procesit të pjekjes.

MENU