fbpx

Dollap montues për rroba

22.90

Ka sasi

Dimenzionet:75x50x160 cm

Krahaso
Kodi: 1805004175 Kategoritë: ,

Një dollap me një hapje qendrore dhe një raft ku mund të ruani rrobat e palosura.

Dimenzionet:75x50x160 cm

Main Menu