Çantë – (CIRCLE+YELLOW)

20.90

S’ka stok

Dimenzionet:
-38x26x32 cm
-36×16,5×21 cm

Kodi: 2305328 Kategoritë: ,

20.90

Përshkrimi

Çanta për qytet është ideja e re e zhvilluar nga Gio’Style për të zgjeruar më tej njohuritë e saj në fushën e çantave të lezetshme termike nga koha e verës në jetën e përditshme. Kjo çantë e re është artikulli i përsosur për njerëzit e rinj dhe dinamikë që kërkojnë një produkt të ri, trend dhe fleksibël për të gjitha situatat e përditshme .E përbërë nga një qese e madhe poliesteri e larë dhe një çantë më e vogël e ftohtë termike PEVA që mund të përdoret së bashku – njëra brenda tjetrës – ose veçmas. Në të vërtetë, çanta poliestër 24 litra mund të përdoret për të bërë kurset tuaja, për të sjellë me vete libra, peshqirë plazhi dhe gjithçka që ju nevojitet gjatë ditës tuaj ndërsa çanta e freskët 7 litra PEVA është e përshtatshme për kontakte ushqimore për të sjellë kutinë tuaj të drekës në zyrë ose locione dhe kozmetikë tuaj në diell në plazh.

MENU