Blender 400W – BORMANN

22.99

Ka sasi

Fuqia: 400W
Diemsionet: 18x18x21.5 cm
Kapaciteti: 1L

Kodi: BHA4020 Kategoritë: ,

22.99

Përshkrimi

Fuqia: 400W
Diemsionet: 18x18x21.5cm
Kapaciteti: 1L
Teha: 4
Pesha: 1.8kg

Hiqni krijimet tuaja dhe bëni gatime të shijshme dhe të shëndetshme!
Përgatitni ushqimin e foshnjës tuaj dhe të gjitha vaktet tuaja me lehtësi dhe shpejtësi falë 4 teheve inox
Fuqia e lartë 400 Watt për prerje të rehatshme edhe të ushqimeve më të vështira
Dizajn modern kompakt, INOX me gomë që nuk rrëshqet

MENU