Bateri Li-Ion për iRoobot e5, e6, i7

75.00

Ka sasi

Bateri Li-lon zëvendësuese, e pajtueshme me vakumet robotike Roomba® e dhe i Series (përjashtuar i8)

Kodi: R46248 Kategoritë: ,

75.00

Përshkrimi

Bateri Li-lon zëvendësuese, e pajtueshme me vakumet robotike Roomba® e dhe i Series (përjashtuar i8)

MENU