Makinë saldimi MMA 200A

159.00

S’ka stok

Fuqia: 9.4kVA
Max. elektrodë: Ø 5.0mm
Rryma e saldimit (max): 200A

Kodi: BIW2000 Kategoritë: ,

159.00

Përshkrimi

BIW2000 është makina më e fortë e saldimit me inverter 230V me 60% rendiment dhe tregues dixhital aktual, IGBT, fillimi i nxehtë, forca ARC, mbrojtja termike kundër shkopit.

MENU