Makinë saldimi MMA 160A

125.00

S’ka stok

Fuqia: 9.4kVA
Max. elektrodë: Ø 5.0mm
Rryma e saldimit (max): 160A

Kodi: BIW1600 Kategoritë: ,

125.00

Përshkrimi

BIW1600 është një makinë e fuqishme e saldimit me inverter 230V me 60% rendiment dhe tregues dixhital aktual, IGBT, fillimi i nxehtë, forca ARC, mbrojtje termike kundër shkopit.

MENU