Inverter plasma prerëse 40A – BORMANN PRO

209.99299.99 (-30%)

S’ka stok

60% efikasitet
Intensiteti A : 10-40
Pesha e paketimit Kg : 10.5
Kapaciteti prerës mm : 1-12

Kodi: BIW4020 Kategoritë: ,

209.99299.99 (-30%)

Përshkrimi

60% efikasitet
Intensiteti A : 10-40
Pesha e paketimit Kg : 10.5
Kapaciteti prerës mm : 1-12

Teh prerëse moderne për një shumëllojshmëri të gjerë nevojash prerjeje. Me një dorezë ergonomike dhe një peshë që e bën të lehtë lëvizjen, do të përballojë punët e vështira të prerjes së hekurit.

MENU