Jakne pune me kapel – NEO TOOLS

25.9937.00 (-30%)

Materiali: 100% polister
Madhësit: M/L/XL

Kodi: N/A Kategoritë: , ,

25.9937.00 (-30%)

Pastroje

Përshkrimi

Bërë nga pëlhurë me cilësi të lartë me izolim shtesë poliestër. Xhepa të mbyllur, shirita gome të integruar në pranga dhe pjesën e poshtme. Elemente reflektuese.

Materiali: 100% polister
Madhësit: M/L/XL

Specifikat

Informacion shtesë

Madhësia

L, M, S, XL, XXL

MENU